با من شریک شید :*

سلام به خوشگلا

الان وقت نوشتن اتفاقات رو ندارم فقط میخوام در شادی من شریک شید .

راستش قرار بود از هفته قبل تا حالا رو مقاله کار کنم (بابتش قراره پول بگیرم) بعد کارای تکمیلی رو پایان نامه ام انجام بدم که یه مقاله دیگه بده (باز واسه اینم پول میگیرم) . 

همون استاده که با من لجه (مهندسه ها نه که استاد دانشگاه باشه)، برداشت یه ایمیل تند و تیز زد که سی سی* کرده بود به استادم ، با این مضمون که من هنوز نسخه تغییر کرده پایان نامه رو دریافت نکردم اول باید پایان نامه تغییر کنه بعد مقاله بدی اینطوری نمیشه و هزار مزخرف دیگه. 

صبح این ایمیل و خوندم و اعصابم سر یه مشکل خانوادگی که نمیتونم بگم و اینجا به علت اینکه خیلی ها ممکنه از نزدیکانم بخونن مجاله گفتنش نیست و ... خلاصه که اعصابم از این جا خورد این مردک هم تر زد به اعصابم . خواستم یه ایمیل تند و تیز بزنم که من اصلا دیگه کار نمیکنم و فلان. بعد گفتم نه بذار به اعصابم مسلط باشم و شب در آرامش ایمیل بزنم.

یه ربع پیش ایمیل زدم به استادم و در لفافه غر غر کردم که اینطوریه و بالاخره من چیکار کنم و سی سی کردم به همون یارو مهندسه. بعدم به شوهرم گفتم مطمئئئئئنم که استادم میرینه به من و میگه هر کاری یارو مهندسه میگه بکن و هیچ وقت طرف من رو نمیگیره و بعدم دراز کشیدم پیش بخاری (خونه خواهرم هستم) ... یک مرتبه صدا ایمیل گوشیم اومد... شوهرم ایمیلش رو بلند واسم خوند با این مضمون:

اول مقاله رو بنویس و بعد رو پایان نامه کار کنننننننننننننننننن :))))))))))))))) یعنی من و میگی خواب از چشمم پرید پاشدم نشستم و انگیزه ام واسه کارم صدددد برابر شد.... و بلند میگفتم من باااااااااااید به خاطر استادمم شده کارم رو خوب انجام بدم... برای اعتبار اونم شده باییییییید کارم و خوب انجام بدم .... خلاصه که با من شریک باشید

برای حل مشکلم که خیلی هم بده و فقط خدا میتونه به داد برسه هم دعا کنید....ممنونم خوشگلا

* سی سی یا همون (CC (Carbon Copyیعنی وقتی ایمیل بدم به کسی یه نفر دومی رو اضافه میکنم که ببینه من چی میگم و طرفم چی میگه. میشه یه ایمیل رو همزمان به چندین نفر سی سی کرد .... اینم برای کسایی گفتم که شاید ندوننماچقلب

دلاتون گرم و عاشق.... شب هاتون لبریز از نور مهتاب

/ 0 نظر / 2 بازدید